Co je struktura webu

Struktura webu je to stejné jako architektura webu. Je potřeba ji mít ještě před začátkem tvorby webových stránek. Jako podklad se používá analýza klíčových slov. Architektura webu slouží pro správné rozdělení podstránek, kategorií, podkategorií a filtrace. Vše by mělo být logicky uspořádané s ohledem na informace získané z analýzy klíčových slov. Správnou architekturu webu ocení nejen vyhledávače, ale také uživatelé.

Proč je správná architektura webu důležitá

Již před napsáním jediného řádku kódu webu by měla být vytvořená logická a smysluplná architektura webu. Slouží jako základ pro efektivnější optimalizaci webu. Bez ní nemusí SEO dosahovat takových výsledků, jakých by mohlo. Ani u stavby domu nepostavíte střechu bez základů. A u webu je to podobné. Tvorba webu sice bude dražší, ale tato investice se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí – minimálně v tom, že v budoucnu by špatná architektura mohla bránit správné optimalizaci, proto by ji v budoucnu bylo nutné alespoň částečně upravit.

Cena návrhu architektury webu

Cena návrhu struktury webu začíná na 3 900 Kč. Odvíjí se ale od složitosti webu, jeho typu a počtu podstránek. Pro přesnou kalkulaci mě, prosím, kontaktujte. Finální cena může být nižší, ale také vyšší.

Doporučené služby

Nejste si jisti, která služba co znamená nebo nevíte, jakou službu si v určité fázi optimalizace webu objednat? Objednejte si SEO konzultaci.