Kdo jsem?

Jsem SEO specialista a konzultant na volné noze se zkušeností v oblasti online marketingu více než 3 roky. Nejčastěji působím v Karlových Varech a Praze, ale své služby poskytuji klientům po celé České republice. Pomohu Vám se zvýšením návštěvnosti webu a zvýšením konverzního poměru. Zároveň jsem partnerem e-shopového řešení Shoptet.  Má práce mě natolik baví, že ji beru jako koníček, a proto udělám vše, abychom společně dosáhli stanovených cílů.
V dřívější době jsem se věnoval tvorbě webových stránek, a to jak na redakčním systému WordPress, tak vlastních webů bez použití redakčního systému. Proto i zkušenosti získané v oblasti tvorby webů mohu využít v optimalizaci webů pro vyhledávače. Konkrétně v přípravě dat pro vývojáře webu a komunikaci s nimi.
Prošel jsem si řadou školeními ať už obecně o online marketingu, tak specializovaných na SEO a PPC. Jedním důvodem, proč je spousta internetových projektů neúspěšných může být, že spolu jednotliví specialisté nekomunikují a práci provádějí nezávisle na sobě. V oblasti webových stránek spolu vše souvisí – ať už samotná tvorba webů, tak SEO, PPC, webdesign, copywriting, sociální sítě a spousta dalších oborů. Proto se snažím mít minimálně základní přehled o každém z nich. Vím tedy jak připravit data pro grafika, copywritera, programátora nebo další osoby, které mají na starost správu nebo tvorbu webu.
Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, můžete očekávat individuální přístup, spolehlivost a práci odvedenou tak, jak nejlépe umím.

Jak Vám mohu pomoci?

Vzhledem k tomu, že mám zkušenosti z mnoha oborů, mimo SEO a PPC Vám mohu pomoci i se správou sociálních sítí, copywritingem, webdesigem a samotnou tvorbou webových stránek. Pro tyto práce využívám další freelancery, kteří se na tyto práce specializují a zvládnou je provést lépe než já. Zakládám si totiž na kvalitě a myslím si, že každý by měl nabízet pouze to, co umí nejlépe. Společně s dalšími freelancery, se kterými spolupracuji dlouhodobě, mohu nabídnout komplexní služby v oblasti online marketingu, tvorby webových stránek a grafických služeb. Nabízím tak zastřešení všech činností od vytvoření webdesignu přes tvorbu webu, jeho optimalizaci a propagaci až po vytvoření vizitek. Vše pod mým řízením.

Výhodou tohoto řešení je, že nemusíte hledat na každou činnost nového specialistu, kdy pak může docházet k problémům v komunikaci, v čehož důsledku může být výsledek práce jiný, než jste chtěli. Spolupracuji totiž jen s ověřenými freelancery, se kterými nepracuji na prvním projektu a se kterými jsem perfektně sladěn. Navíc získáte lepší cenu, než pokud byste najímali na každou činnost samostatného specialistu.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte mě

Budu rád, pokud mě kontaktujete s Vaším problémem.
+420 725 447 251
Zavolejte mi
info@rudolfschmelzer.cz
Napište mi