Co je SEO konzultace

SEO je velmi rozsáhlý obor, proto se může stát, že v určité fázi nebudete vědět, kam dál. Může se stát, že nebudete přesně vědět, která služba je pro vás vhodná, nebo řešíte specifický problém, který žádná jiná služba neřeší. V tom případě doporučuji objednat si SEO konzultaci, která vám s tímto problémem pomůže.

Kde SEO konzultace probíhají

Konzultace nabízím v Karlových Varech a Praze, kde jsem nejčastěji. V případě, že chcete osobní konzultaci v jiném městě, účtuji si navíc 7 Kč/km. Pokud není osobní schůzka nutná, mohu vám doporučit konzultaci po mailu, telefonu nebo Skypu.

Jak konzultace probíhá

Ještě před konzultací bych potřeboval co nejvíce poznat Vás a i obor, kterým se zabýváte, abych již na schůzku mohl připravit jednoduché návrhy a podklady. Můžeme si sednout do kanceláře, do kavárny nebo třeba zajít na dobrý oběd. Navzájem se poznáme a ujasníme si možnosti spolupráce. Zároveň doporučím služby, které by bylo vhodné řešit a které nikoliv. Do 3 dnů od konzultace obdržíte mailem krátké shrnutí o průběhu konzultace.

Cena SEO konzultace

Konzultace je účtována standardní hodinovou sazbou, která je 700 Kč. Ke zjištění dalších cen se můžete podívat na přehledný ceník nebo na stránky věnované jednotlivým službám. V případě, že máte zájem o rozsáhlejší spolupráci, kontaktujte mě.

Doporučené služby