Co je SEO

Na internetu můžete najít spoustu definicí a popisů, co to SEO vlastně je. Rád bych ho ale ještě jednou představil a hlavně bych rád zdůraznil, že SEO není možné zapnout nějakým zázračným tlačítkem.
SEO se používá jako zkratkové slovo pro optimalizaci pro vyhledávače. Pochází z anglického Search Engine Optimization. Často se mezi lidmi používá SEO optimalizace, což je ale nesprávně. Více si o tom můžete přečíst ve článku, proč SEO optimalizace neexistuje.
Jedná se o řadu metod a postupů, které mají za cíl zvýšit pozice webu ve vyhledávání a zlepšit uživatelskou přívětivost. Zpravidla se jedná o nekončící práci, ale lze ji provést i jako jednorázovou. Jednorázové SEO je spíše vhodné jako minimální základ pro PPC kampaně bez velkého očekávání zlepšení pozic.

Proč je SEO důležité

Pokud není web správně optimalizovaný pro vyhledávače (v České republice je nejpoužívanější Google a Seznam), zbytečně přichází o potencionální tržby, jelikož velká část objednávek nebo poptávek chodí právě z organického vyhledávání.
Pokud jste měli nebo máte web, určitě jste si někdy položili otázku “Jak zviditelnit web ve vyhledávačích?“. Právě proto vám nabízím své služby, abych vám se zvýšením návštěvnosti webu nebo e-shopu pomohl.

SEO pro e-shopy

Jak zvýšit návštěvnost e-shopu je otázkou spousty e-shopařů. Pokud vám e-shop generuje zisk pouze při spuštěných PPC kampaních, zbytečně přicházíte o tržby z organické návštěvnosti a bylo by vhodné se zaměřit i na oblast SEO. Mám bohaté zkušenosti s optimalizací e-shopů pro vyhledávače, proto vám s tím dokáži pomoci. Klienti, kterým spravuji SEO, nejčastěji používají systémy Shoptet, WordPress (WooCommerce), PrestaShop nebo případně systémy na míru.
U e-shopů, ale i u firemních webů, je potřeba již od základů dbát na správnou architekturu, která při správném provedení může výrazně zlepšit výsledky celého e-shopu a hlavně ušetřit náklady v budoucnu.

Ceník SEO

Standardní hodinová sazba je 700 Kč. Ke zjištění dalších cen se můžete podívat na ceník nebo na stránky věnované jednotlivým službám.

Služby

Nejste si jisti, která služba co znamená nebo nevíte, jakou službu si v určité fázi optimalizace webu objednat? Objednejte si SEO konzultaci.